گزارش بازدید هیئت مدیره از خط سوم تولید ظروف یکبارمصرف تزریقی شرکت صبا فرآیند سپاهان

شرکت صبا فرایند سپاهان در تاریخ ۲۸ تیر ماه ۱۳۸۳ به صورت شرکت سهامی خاص طی شماره ۲۲۹۴۹  وشناسه ملی ۱۰۲۶۰۴۳۷۶۸۶ در اداره ثبت شرکت های  اصفهان به ثبت رسیده است. در حال حاضر شرکت صبا فرایند سپاهان ( سهامی خاص ) جزء واحدهای تجاری فرعی هلدینگ مصباح گستر سپاهان می باشد. مرکز اصلی شرکت  منطقه صنعتی جی- خیابان دهم – پلاک ۴۷ می باشد.

فعالیت اصلی شرکت انجام کلیه مبادلات تجاری وبازرگانی و تولید ظروف یکبار مصرف می باشد. که با نام تجاری صبار با هدف بالا بردن سطح بهداشت و سلامت غذایی جامعه از طریق تولید ظروف با کیفیت و کاملا بهداشتی جهت بسته بندی مواد غذایی از پلاستیک ها یا پلیمرهای رایج مورد استفاده در تولید ظروف مواد غذایی شامل پلی پروپیلن، استایرن و پلی اتیلن است درحال  فعالیت می باشد و با تکیه بر دانش متخصصان و مهندسان مجرب و با بهره گیری از آزمایشگاه پیشرفته و کارکنان با تجربه در امر فرمولاسیون مواد باعث شد محصولاتی با کیفیت و شفافیت بالا و مقاوم برای مصرف مواد غذایی سرد و گرم جهت ارائه به مشتریان تولید نمایند .

گروه تولیدی صبا با سابقه درخشان در تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی غیر اسفنجی (PET) و ظروف یکبار مصرف پلاستیکی اسفنجی (PS) با توجه به نیازهای مشتریان اقدام به افزایش تنوع محصولات خود در سال های اخیر نموده و توانسته با تولید محصولاتی با کیفیت و بهداشتی گامی موثر در تامین نیاز صنایعی چون بسته بندی و صنایع غذایی همچون رستوران ها و کترینگ ها ، فست فود ها و… بردارد.

با یاری از پروردگار مهربان و تکیه بر دانش علمی و فنی نیروهای برجسته و رهنمود های مدیریت عامل شرکت مصباح گستر سپاهان این شرکت توانست خط سوم تولید ظروف یکبار مصرف با دستگاه تزریق پلاستیک قاشق و چنگال یکبار مصرف که یکی از پر مصرف ترین محصولات در صنعت ظروف یکبار مصرف می باشد. وهمچنین افزایش تقاضای مشتریان و محبوبیت استفاده مردم نسبت به بهداشت عمومی جامعه این نوع محصولات را با اعتباری بالغ بر ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال راه اندازی وافتتاح نماید

این امر باعث شده است تا تولید ظروف غذا با پرداخت های سفارشی، شکل هاو بسته هاسفارشی ساخته شود اهمیت مستمر به کیفیت جنس و بسته بندی مرغوب و همچنین قیمت مناسب باعث شده محصولات این شرکت به کشورهای حوضه خلیج فارس و عراق با حجم بالا صادرات گردد و به رقیبی قدرتمند برای این محصولات تبدیل گردد.

این امر باعث شده است تا تولید ظروف غذا با پرداخت های سفارشی، شکل هاو بسته هاسفارشی ساخته شود.  امید است با مدیران کارآمد این مجموعه تلاش نمایند با افزایش روز افزون کیفیت محصولات خود و همچنین افزایش تنوع محصولات افتخاری دیگر برای مشتریان خود و شرکت هلدینگ مصباح گستر سپاهان کسب نمایند .

photo6537394049 (2)
پنل سهامداران
×
عدم فعالیت

این شرکت فعلا فاقد فعالیت می باشد.

×