تاریخچه شرکت :

شرکت مصباح گستر سپاهان متعلق به کارکنان بانک صادرات اصفهان (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۷۵/۱۲/۲۷ تحت شماره ۱۲۷۳۲ در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری اصفهان به ثبت رسیده است . مرکز اصلی آن در اصفهان،خیابان آپادانا اول،ساختمان ۳۵۴ بوده و فاقد شعبه می باشد.

  • سهامداران این شرکت کارکنان شاغل ، بازنشسته ، از کارافتاده بانک صادرات اصفهان و خانواده آنان (همسر و فرزندان ) می باشد.
  • سرمایه اولیه شرکت دو میلیارد ریال (منقسم به دویست هزار سهم ده هزار ریالی بوده) که بموجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۸۱/۳/۲۴ به مبلغ ۶۴۰٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال افزایش( و ارزش هر سهم از ده هزار ریال به هزار ریال کاهش ) و بموجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۸۳/۱۲/۱۲ به مبلغ ۶۰٫۳۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال (منقسم به ۶۰٫۳۰۰٫۰۰۰ سهم یک هزار ریالی تماماً پرداخت شده ) افزایش یافته است.

فعالیت اصلی شرکت :

موضوع فعالیت اصلی شرکت طبق اساسنامه عبارت است از سرمایه گذاری در زمینه های صنعتی،معدنی،ساختمانی،کشاورزی،بازرگانی و همچنین فعالیت های طراحی و پیمانکاری امور عمرانی ،تولیدی و خدماتی،خرید و فروش سهام شرکتها و مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه های فوق، ایجاد و راه اندازی و ارائه واحد های تولیدی و خدماتی ، انجام کلیه معاملات و عملیات تجاری و بازرگانی اعم از تهیه و پخش، خرید و فروش ،صادرات و واردات مرتبط با موضوع فعالیت شرکت.

شرکتهای زیر مجموعه :

در اجرای اساسنامه در طی دوران فعالیت ، شرکت مصباح گستر سپاهان اقدام به تأسیس و سرمایه گذاری در شرکتهای زیر نموده است :

نام شرکت موضوع فعالیت درصد سرمایه گذاری
شرکت صبا فرآیند سپاهان تولید ظروف یکبار مصرف ۹۹%
شرکت خدمات بیمه ای تکایار ارائه کلیه خدمات بیمه ای بازرگانی ۵۵%
شرکت امین گستر سپاهان طراحی و پیمانکاری امور عمرانی ، تولید و خدماتی

(فعلاً متوقف شده است)

۱۰۰%
شرکت مهندسی معین صنعت آریا تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

(فعلاً متوقف شده است)

۱۰۰%
شرکت اعتبار گستر نقش جهان خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز واردات و صادرات و سرمایه گذاری  و مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی ۱۰۰%
پنل سهامداران
×
عدم فعالیت

این شرکت فعلا فاقد فعالیت می باشد.

×